ହୋମ୍ | ମାଇଁଗଭ୍

ଆକ୍ସେସିବିଲିଟି
ଆକ୍ସେସିବିଲିଟି ଟୁଲ୍‌ସ
କଲର୍ ଆଡଜଷ୍ଟମେଣ୍ଟ୍
ଟେକ୍ସଟ୍ ସାଇଜ୍
ନାଭିଗେଶନ୍ ଆଡଜଷ୍ଟମେଣ୍ଟ୍

ପ୍ୟାରିସ ଅଲିମ୍ପିକ୍ସ 2024 ପାଇଁ #MeraFavouriteAthlete ରାଇଟ୍-ଅପ୍

ପ୍ୟାରିସ ଅଲିମ୍ପିକ୍ସ 2024 ପାଇଁ #MeraFavouriteAthlete ରାଇଟ୍-ଅପ୍
ଆରମ୍ଭ ତାରିଖ :
Jul 08, 2024
ଶେଷ ତାରିଖ :
Jul 25, 2024
23:45 PM IST (GMT +5.30 Hrs)

ଭାରତ ସରକାରଙ୍କ ଯୁବ ବ୍ୟାପାର ଓ କ୍ରୀଡ଼ା ମନ୍ତ୍ରଣାଳୟ ପ୍ୟାରିସ ଅଲିମ୍ପିକ୍ସ 2024 ପାଇଁ ସଂକ୍ଷିପ୍ତ ରାଇଟ୍-ଅପ୍ ପ୍ରତିଯୋଗିତା ଘୋଷଣା କରି ଆନନ୍ଦିତ। ନାଗରିକମାନେ ନିଜ ପ୍ରିୟ ଆଥଲେଟ୍‌ମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ ଲେଖିବା ଏବଂ ସେମାନଙ୍କୁ ଉତ୍ସାହିତ କରିବା ଏହି ରାଇଟ୍-ଅପ୍‌ର ...

ଦେଶର ଯୁବ ବ୍ୟାପାର ଓ କ୍ରୀଡ଼ା ମନ୍ତ୍ରଣାଳୟ (MyAS), ଯାହା, ଭାରତ ସରକାରପ୍ୟାରିସ ଅଲିମ୍ପିକ୍ସ 2024 ପାଇଁ ସଂକ୍ଷିପ୍ତ ରାଇଟ୍-ଅପ୍ ପ୍ରତିଯୋଗିତା ଘୋଷଣା କରି ଆନନ୍ଦିତ। ନାଗରିକମାନେ ନିଜ ପ୍ରିୟ ଆଥଲେଟ୍‌ମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ ଲେଖିବା ଏବଂ ସେମାନଙ୍କୁ ଉତ୍ସାହିତ କରିବା ଏହି ରାଇଟ୍-ଅପ୍‌ର ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟ ।

ଯୁବ ବ୍ୟାପାର ଓ କ୍ରୀଡ଼ା ମନ୍ତ୍ରଣାଳୟ (MyAS), ଯାହା ବର୍ତ୍ତମାନ ମାଇଁଗଭ୍ ସହଭାଗିତାରେ ଭାରତୀୟ ନାଗରିକଙ୍କ ସୃଜନଶୀଳ ପ୍ରବୃତ୍ତିକୁ ଉପଯୋଗ କରିବା ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟରେ ପ୍ୟାରିସ ଅଲିମ୍ପିକ୍ସ 2024 ପାଇଁ #MeraFavouriteAthlete ରାଇଟ୍-ଅପ୍ ପ୍ରତିଯୋଗିତା ଆରମ୍ଭ କରି ଆନନ୍ଦିତ । ଏହି ପଦକ୍ଷେପ ଆମର ଆଥଲେଟ୍‌ମାନଙ୍କୁ ଉତ୍ସାହିତ କରିବାରେ ସହାୟକ ହେବ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କୁ ବିଶ୍ୱର ସବୁଠାରୁ ସମ୍ମାନଜନକ କ୍ରୀଡ଼ା ପ୍ରତିଯୋଗିତାରେ ଉତ୍କୃଷ୍ଟ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ପ୍ରେରଣା ଯୋଗାଇବ ।

ବୈଷୟିକ ମାନଦଣ୍ଡ:
1. ଭିଜିଟ୍ କରନ୍ତୁ ୱେବସାଇଟ୍ www.mygov.in ରାଇଟ୍-ଅପ୍ ଦାଖଲ କରିବା ପାଇଁ ।
2. କ୍ରିଏଟିଭ୍ ଏଣ୍ଟ୍ରି କେବଳ ଇଂରାଜୀ କିମ୍ବା ହିନ୍ଦୀରେ ଲେଖାଯିବା ଆବଶ୍ୟକ । ଏଣ୍ଟ୍ରି 50 ଶବ୍ଦରୁ କମ୍ କିମ୍ବା 200 ଶବ୍ଦରୁ ଅଧିକ ହେବା ଉଚିତ ନୁହେଁ।
3. ରାଇଟ୍-ଅପ୍‌ ହିନ୍ଦୀ/ଇଂରାଜୀ ଭାଷାରେ ଆବଶ୍ୟକ
4. ଏହା ସୁନିଶ୍ଚିତ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ ଯେ ଏହି ରାଇଟ୍-ଅପ୍‌ ଅଲିମ୍ପିକ୍ ଏବଂ ପ୍ୟାରିସ 2024 ଆଡ଼କୁ ଅଗ୍ରସର ହେଉଥିବା ଭାରତୀୟ ଆଥଲେଟ୍‌ମାନଙ୍କ ସହ ପ୍ରାସଙ୍ଗିକ ହେବ ।

ପରିତୋଷ:
ଶ୍ରେଷ୍ଠ 50 ପ୍ରତିଯୋଗୀ ପାଇବେ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆର ଫ୍ୟାନ୍ ଜର୍ସି।

ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ ନିୟମ ଓ ସର୍ତ୍ତାବଳୀ ପାଇଁ। (PDF 146KB)

ଏହି ମନ୍ତ୍ରଣାଳୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କୌଣସି ପ୍ରଶ୍ନ ପାଇଁ, ଦୟାକରି ମନ୍ତ୍ରଣାଳୟ ୱେବସାଇଟରେ ସିଧାସଳଖ ଯୋଗାଯୋଗ କରନ୍ତୁ

ଏହି କାର୍ଯ୍ୟ ଅଧୀନରେ ଦାଖଲ କରାଯାଇଛି
457
ସମୁଦାୟ
168
ଅନୁମୋଦିତ
289
ସମୀକ୍ଷାଧିନ
Reset