ହୋମ୍ | ମାଇଁଗଭ୍

ଆକ୍ସେସିବିଲିଟି
ଆକ୍ସେସିବିଲିଟି ଟୁଲ୍‌ସ
କଲର୍ ଆଡଜଷ୍ଟମେଣ୍ଟ୍
ଟେକ୍ସଟ୍ ସାଇଜ୍
ନାଭିଗେଶନ୍ ଆଡଜଷ୍ଟମେଣ୍ଟ୍

ମାଇଁଗଭ୍ ଟେଣ୍ଡର

ମାଇଁଗଭ୍

ମାଇଁଗଭ୍‌ ହେଉଛି ଭାରତ ସରକାରଙ୍କ ନାଗରିକ ଯୋଗଦାନ ପ୍ଲାଟଫର୍ମ । ଏହା ଡିଜିଟାଲ ଇଣ୍ଡିଆ କର୍ପୋରେସନ ଅଧୀନରେ ଏକ ସ୍ୱାଧୀନ ବ୍ୟବସାୟ ବିଭାଗ, ଯାହା ଇଲେକ୍ଟ୍ରୋନିକ୍ସ ଏବଂ ସୂଚନା ପ୍ରଯୁକ୍ତିବିଦ୍ୟା ମନ୍ତ୍ରଣାଳୟ ଅଧୀନରେ ଏକ ଧାରା 8 କମ୍ପାନୀ । ଦୟାକରି ମାଇଗଭ୍ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରକାଶିତ ଟେଣ୍ଡରଗୁଡିକ ନିମ୍ନରେ ଦେଖନ୍ତୁ। (https://www.mygov.in).

ନୂତନ ଟେଣ୍ଡରଗୁଡ଼ିକ

କ୍ରମିକ.ସଂଖ୍ୟା ଟାଇଟଲ୍ ଟେଣ୍ଡର/RFP ଲିଙ୍କ୍ ଜାରି ତାରିଖ ଶେଷ ତାରିଖ
1 Request for Proposal for Selection of Agency to Manage MyGov IT Infrastructure ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ (PDF - 748 KB) 16/05/2024 Pre bid date: 22/05/2024 at 12:00 Hrs
Last date of submission: 06/06/2024 at 17:00 Hrs
Opening of Bid: 06/06/2024 at 17:30 Hrs.

Closed Tenders

କ୍ରମିକ.ସଂଖ୍ୟା ଟାଇଟଲ୍ ଟେଣ୍ଡର/RFP ଲିଙ୍କ୍ ଜାରି ତାରିଖ ଶେଷ ତାରିଖ
1 ପ୍ରିବିଡ୍ ପ୍ରଶ୍ନ ଏବଂ ସଂଶୋଧନ ପତ୍ର ପାଇଁ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା - 1 - ଇଭେଣ୍ଟ ମ୍ୟାନେଜମେଣ୍ଟ, ପ୍ରିଣ୍ଟିଂ ଓ ଭିଡିଓ କ୍ରିଏସନ୍ ସହ ଏଡିଟିଂ ଏଜେନ୍ସିକୁ ତାଲିକାଭୁକ୍ତ କରିବା ପାଇଁ ଏମ୍‌ପେନାଲ୍‌ମେଣ୍ଟ୍ ଅନୁରୋଧ (RFE) ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ (PDF - 157 KB) 3/02/2023 17.02.2023 by 06:00 PM
Opening of Bid: 20.02.2023 by 12:00 PM
2 ଇଭେଣ୍ଟ ମ୍ୟାନେଜମେଣ୍ଟ, ପ୍ରିଣ୍ଟିଂ ଓ ଭିଡିଓ କ୍ରିଏସନ୍ ସହ ଏଡିଟିଂ ଏଜେନ୍ସିକୁ ତାଲିକାଭୁକ୍ତ କରିବା ପାଇଁ ଏମ୍‌ପେନାଲ୍‌ମେଣ୍ଟ୍ ଅନୁରୋଧ (RFE) ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ (PDF - 584 KB) 25/01/2023 17.02.2023 by 06:00 PM
Opening of Bid: 20.02.2023 by 12:00 PM
3 ମାଇଁଗଭ୍ ପାଇଁ ୱେବ୍ ଏବଂ ମୋବାଇଲ୍ ଗେମ୍ ଆପ୍ଲିକେସନ୍‌ର ବିକାଶ ପାଇଁ ଏଜେନ୍ସିଗୁଡ଼ିକର ଏମ୍‌ପେନାଲ୍‌ମେଣ୍ଟ ଅନୁରୋଧ (RFE) ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ (PDF - 262 KB) 07/11/2023 ପ୍ରାକ୍ ବିଡ୍ ତାରିଖ: 15 ନଭେମ୍ବର 2023 ରାତି 12ଟାରେ..

ଦାଖଲର ଶେଷ ତାରିଖ: 04 ଡ଼ିସେମ୍ବର 2023 ସନ୍ଧ୍ୟା 5ଟା ସୁଦ୍ଧା

ବିଡ୍ ଖୋଲିବା ତାରିଖ: 05 ଡିସେମ୍ବର 2023 ସନ୍ଧ୍ୟା 5ଟା ସୁଦ୍ଧା
4 ମାଇଁଗଭ୍ ସହିତ ଏମ୍‌ପେନାଲ୍‌ମେଣ୍ଟ ପାଇଁ ଇନ୍‌ଫ୍ଲୁଏନ୍ସର ମାର୍କେଟିଂ ଏଜେନ୍ସି ଚୟନ ପାଇଁ ଅନୁରୋଧ ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ (PDF - 517 KB) 10/03/2023 ପ୍ରାକ୍ ବିଡ୍ ତାରିଖ: 15 ମାର୍ଚ୍ଚ 2023 ମଧ୍ୟାହ୍ନ 12ଟା

ଦାଖଲର ଶେଷ ତାରିଖ: 10 ଏପ୍ରିଲ 2023 ସନ୍ଧ୍ୟା 5ଟା ସୁଦ୍ଧା

ବିଡ୍ ଖୋଲିବା ତାରିଖ: 11 ଏପ୍ରିଲ 2023 ସନ୍ଧ୍ୟା 5ଟା ସୁଦ୍ଧା
5 ମାଇଁଗଭ୍‌ ପାଇଁ ଆନାଲିଟିକ୍ସ ସଲ୍ୟୁସନ ଲାଗୁ କରିବା ପାଇଁ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ ଏଜେନ୍ସି ପାଇଁ ଅନୁରୋଧ ପ୍ରସ୍ତାବ (RFP) ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ (PDF - 851 KB) 27/04/2023 ପ୍ରାକ୍ ବିଡ୍ ତାରିଖ: 04-ମେ-2023 ଅପରାହ୍ନ 12:00ଟା

ଦାଖଲର ଶେଷ ତାରିଖ: 18-ମେ-2023 ସନ୍ଧ୍ୟା 05:00ଟା

ବିଡ୍ ଖୋଲିବା ତାରିଖ: 19-ମେ-2023 ସନ୍ଧ୍ୟା 05:00ଟା
6 ମାଇଁଗଭ୍‌ ପାଇଁ ଆନାଲିଟିକ୍ସ ସଲ୍ୟୁସନ ଲାଗୁ କରିବା ପାଇଁ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ ଏଜେନ୍ସି ପାଇଁ ଅନୁରୋଧ ପ୍ରସ୍ତାବ (RFP) ପାଇଁ ସଂଯୋଧନ ପତ୍ର 1 ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ (PDF - 77 KB) 04/05/2023 ସଂଶୋଧିତ ପ୍ରି-ବିଡ୍ ବୈଠକ: 11-ମେ-2023 ମଧ୍ୟାହ୍ନ 12:00ଟା

ବିଡ୍ ଦାଖଲ ଶେଷ ତାରିଖ: 25-ମେ-2023 ସନ୍ଧ୍ୟା 05:00

ବିଡ୍ ଖୋଲିବା ତାରିଖ: 26-ମେ-2023 ସନ୍ଧ୍ୟା 05:00 ଟା
7 ମାଇଁଗଭ୍ ପାଇଁ ଡିଜିଟାଲ ଷ୍ଟୁଡିଓର ଡିଜାଇନ, ଇନଷ୍ଟଲ, ଟେଷ୍ଟ, କମିଶନ, ଅପରେଟ ଓ ମ୍ୟାନେଜ କରିବା ପାଇଁ ସିଷ୍ଟମ ଇଣ୍ଟିଗ୍ରେଟର ଚୟନ ପାଇଁ RFP ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ (PDF - 1.63 MB) 18/05/2023 ପ୍ରାକ୍ ନିଲାମୀ ବୈଠକ: 24-ମେ-2023 ମଧ୍ୟାହ୍ନ 12:00ଟା

ବିଡ୍ ଦାଖଲ ଶେଷ ତାରିଖ: 07 ଜୁନ୍-2023 ସନ୍ଧ୍ୟା 5ଟା

ବିଡ୍ ଖୋଲିବା ତାରିଖ: 08 ଜୁନ୍-2023 ସନ୍ଧ୍ୟା 5ଟା
8 11 ମେ' 2023ରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ଆନାଲିଟିକ୍ସ RFP ପାଇଁ ପ୍ରାକ୍ ବିଡ୍ ଉପରେ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ (PDF - 244 KB) 18/05/2023
9 ମାଇଁଗଭ୍‌ ପାଇଁ ଆନାଲିଟିକ୍ସ ସଲ୍ୟୁସନ ଲାଗୁ କରିବା ପାଇଁ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ ଏଜେନ୍ସି ପାଇଁ ଅନୁରୋଧ ପ୍ରସ୍ତାବ (RFP) ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ (PDF - 263 KB) 25/05/2023 ସଂଶୋଧିତ ବିଡ୍ ଦାଖଲ ଶେଷ ତାରିଖ: 01-ଜୁନ୍-2023 ସନ୍ଧ୍ୟା 05:00

ସଂଶୋଧିତ ବିଡ୍ ଖୋଲିବା ତାରିଖ: 02-ଜୁନ୍-2023 ସନ୍ଧ୍ୟା 05:00
10 ମାଇଁଗଭ୍‌ ପାଇଁ ଆନାଲିଟିକ୍ସ ସଲ୍ୟୁସନ ଲାଗୁ କରିବା ପାଇଁ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ ଏଜେନ୍ସି ପାଇଁ ଅନୁରୋଧ ପ୍ରସ୍ତାବ (RFP) ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ (PDF - 263 KB) 02/06/2023 ସଂଶୋଧିତ ବିଡ୍ ଦାଖଲ ଶେଷ ତାରିଖ: 08-ଜୁନ୍-2023 ସନ୍ଧ୍ୟା 05:00

ସଂଶୋଧିତ ବିଡ୍ ଖୋଲିବା ତାରିଖ: 09-ଜୁନ୍-2023 ସନ୍ଧ୍ୟା 05:00
11 ମାଇଁଗଭ୍‌ ପାଇଁ ICT ମାନବ ସମ୍ବଳ ଆଉଟସୋର୍ସିଂ ସେବା ପାଇଁ ସେବା ପ୍ରଦାନକାରୀ ଚୟନ ପାଇଁ RFP ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ (PDF - 112 KB) 07/06/2023 ବିଡ୍ ଦାଖଲ ଶେଷ ତାରିଖ: 22-ଜୁନ୍-2023 ସନ୍ଧ୍ୟା 05:00

ବିଡ୍ ଖୋଲିବା ତାରିଖ: 22-ଜୁନ୍-2023 ସନ୍ଧାୟ 05:30
12 ମାଇଁଗଭ୍ ପାଇଁ ଡିଜିଟାଲ ଷ୍ଟୁଡିଓର ଡିଜାଇନ, ଇନଷ୍ଟଲ, ଟେଷ୍ଟ, କମିଶନ, ଅପରେଟ ଓ ମ୍ୟାନେଜ କରିବା ପାଇଁ ସିଷ୍ଟମ ଇଣ୍ଟିଗ୍ରେଟର ଚୟନ ପାଇଁ RFP ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ (PDF - 269 KB) 14/06/2023 ସଂଶୋଧିତ ବିଡ୍ ଦାଖଲ ଶେଷ ତାରିଖ: 21 ଜୁନ୍ 2023 ସନ୍ଧ୍ୟା 05:00ଟା

ସଂଶୋଧିତ ବିଡ୍ ଖୋଲିବା ତାରିଖ: 22 ଜୁନ୍-2023 ସନ୍ଧ୍ୟା 5ଟା
13 ମାଇଁଗଭ୍‌ ପାଇଁ ICT ମାନବ ସମ୍ବଳ ଆଉଟସୋର୍ସିଂ ସେବା ପାଇଁ ସେବା ପ୍ରଦାନକାରୀ ଚୟନ ପାଇଁ RFP ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ (PDF - 135 KB) 19/06/2023 ସଂଶୋଧିତ ବିଡ୍ ଦାଖଲ ଶେଷ ତାରିଖ: 26 ଜୁନ୍ 2023 ସନ୍ଧ୍ୟା 05:00ଟା ରେ

ସଂଶୋଧିତ ବିଡ୍ ଖୋଲିବା ତାରିଖ: 26 ଜୁନ୍-2023 ସନ୍ଧ୍ୟା 05:30ଟା ରେ
14 ମାଇଁଗଭ୍ ପାଇଁ ଆଉଟରିଚ୍ ଅଭିଯାନ ପାଇଁ ଏବଂ ଅଭିଯାନର ଫଳାଫଳ ଦେଖିବା ପାଇଁ ଏକ ଇଣ୍ଟରଆକ୍ଟିଭ୍ ଡ୍ୟାସବୋର୍ଡର ବିକାଶ ପାଇଁ ଏଜେନ୍ସି ଚୟନ ଲାଗି RFP, A G ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ (PDF - 88 KB) 03/10/2023 ସଂଶୋଧିତ ବିଡ୍ ଦାଖଲ ଶେଷ ତାରିଖ: 09.10.2023 ସନ୍ଧ୍ୟା 06:00ଟା ସମୟରେ

ସଂଶୋଧିତ ବିଡ୍ ଖୋଲିବା ତାରିଖ: 09.10.2023 ସନ୍ଧ୍ୟା 06:30 ଟା ସମୟରେ
15 ମାଇଁଗଭ୍‌ ପାଇଁ ICT ମାନବ ସମ୍ବଳ ଆଉଟସୋର୍ସିଂ ସେବା ପାଇଁ ସେବା ପ୍ରଦାନକାରୀ ଚୟନ ପାଇଁ RFP ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ (PDF - 135 KB) 19/06/2023 ସଂଶୋଧିତ ବିଡ୍ ଦାଖଲ ଶେଷ ତାରିଖ: 26 ଜୁନ୍ 2023 ସନ୍ଧ୍ୟା 05:00ଟା ରେ

ସଂଶୋଧିତ ବିଡ୍ ଖୋଲିବା ତାରିଖ: 26 ଜୁନ୍-2023 ସନ୍ଧ୍ୟା 05:30ଟା ରେ
16 ମାଇଁଗଭ୍‌ ସହ ଇନଫ୍ଲୁଏନ୍ସର ମାର୍କେଟିଂ ଏଜେନ୍ସିକୁ ସାମିଲ କରିବା ପାଇଁ କୋଟେସନ୍ ଅନୁରୋଧ (RFQ) ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ (PDF - 193 KB) 14/12/2023 କୋଟେଶନ ଦାଖଲ ଶେଷ ତାରିଖ 23/05/2023 ଅପରାହ୍ନ 4ଟା ସୁଦ୍ଧା

ଇ-ମେଲ ମାଧ୍ୟମରେ: tender[at]mygov[dot]in
17 ମାଇଁଗଭ୍‌ ସହ ଏମ୍‌ପେନାଲ୍‌ମେଣ୍ଟ ପାଇଁ ଇନଫ୍ଲୁଏନ୍ସର ମାର୍କେଟିଂ ଏଜେନ୍ସି ଚୟନ ପାଇଁ ଏମ୍‌ପେନାଲ୍‌ମେଣ୍ଟ ଅନୁରୋଧ ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ (PDF - 516 KB) 14/12/2023 ପ୍ରି-ବିଡ୍ ବୈଠକ: 15/03/2023 12:00 ଘଣ୍ଟା ସମୟରେ ।

ପ୍ରଶ୍ନପତ୍ର ଦାଖଲର ଶେଷ ତାରିଖ: 15/03/2023 18:00 ଘଣ୍ଟା ସମୟରେ ।

ବିଡ୍/ପ୍ରସ୍ତାବ ଦାଖଲର ଶେଷ ତାରିଖ: 27/03/2023 17:00 ଘଣ୍ଟା ସମୟରେ ।

ପ୍ରାକ୍ ଯୋଗ୍ୟତା ସହ ଯୋଗ୍ୟତା ପ୍ରସ୍ତାବ ଖୋଲିବା: 28/03/2023 17:00 ଘଣ୍ଟା ସମୟରେ ।
18 ମାଇଁଗଭ୍ ସହିତ ପ୍ରିଣ୍ଟିଙ୍ଗ୍ ସେବା ଗୁଡ଼ିକ ପାଇଁ ସୂଚିବଦ୍ଧ ଏଜେନ୍ସିଗୁଡ଼ିକୁ ତାଲିକାଭୁକ୍ତ କରିବା ପାଇଁ ଅନୁରୋଧ ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ (PDF - 473 KB) 25/01/2024 ପ୍ରକାଶନ ତାରିଖ: 25-ଜାନୁଆରୀ -2024 05:00 PM

ପ୍ରି ବିଡ୍ କ୍ୱେରୀ ସବମିଶନ୍ ତାରିଖ: 02 -ଫେବୃଆରୀ-2024 05:00 PM

ବିଡ୍ ସବମିଶନ୍ ତାରିଖ: 14 -ଫେବୃଆରୀ-2024 05:00 PM